WWW.3333.IR محل مناسبي براي معرفي رايگان کليه کالاها - خدمات و رفع نيازهاي روزانه شما هموطنان عزيز مي باشد
ما کالاها - خدمات و نيازهاي روزمره شما را بطور همزمان در چندين سايت قرار داده و از طريق موتورهاي جستجو و پخش انواع آگهي به اطلاع کليه هموطنان در داخل و خارج از کشور ميرسانيم
اولين سايت نيازمنديهاي کشور با صفحات مختص به شهر و استانها و آگهي هاي تصويري ثابت و متغيير


صفحه اصلي - درج آگهي - تعرفه آگهي - راهنماي سايت -  نقشه سايت - قوانين سايت - همکاري با ما  - ارسال SMS -  تماس با ما -  صفحه خانگي 
سخن روز : خوشترين زندگي را كسي دارد كه خداوند سبحان قناعت ارزانيش دارد و همسري پاك و شايسته نصيبش گرداند. حضرت علي (ع)
چقدر فاصله بين دو عمل دور است: عملي كه لذتش مي‌رود و كيفر آن مي‌ماند و عملي كه رنج آن مي‌گذرد و پاداش آن ماندگار است
 
x 
Mahak
 
ضعف و ناتواني جنسي: علل، درمان پيشگيري
تاریخ : 6/12/1386
ضعف و ناتواني جنسي: علل، درمان پيشگيرياختلال انگيختگي جنسي نوعي انحراف پزشكي است كه مي تواند در طول هر زمان از چرخه جنسي (تمايل، برانگيختگي، ارگاسم، و بازگشتن به مرحله اوليه) به وقوع بپيوندد كه اين امر مي تواند رضايت جنسي مطلوب در حين فعاليت جنسي را كاهش دهد. فردي كه دچار يك چنين اختلالي باشد، به برقراري رابطه جنسي تمايل دارد، اما مشكلاتي را در زمينه برقراري رابطه جنسي احساس مي كند و متاسفانه در تحريك شدن براي ادامه كار دچار مشكل مي شود.

اين اختلال پيش تر به عنوان تمايل پايين در خانم ها و سستي در آقايون نام گرفته بود، اما اين روزها با پيشرفت علم اين مشكل را به اين صورت مورد بررسي قرار نمي دهند. ضعف جنسي اكنون به عنوان عدم قابليت نعوذ شناخته شده و سرد مزاجي در حال حاضر به عنوان مشكل در زمينه برانگيختگي و اشتياق و اضطراب معنا پيدا مي كند.

هم براي آقايون و هم براي خانم ها اين شرايط مي تواند نوعي بيزاري و يا عدم تمايل به برقراري رابطه جنسي ايجاد نمايد. در آقايون اين ناتواني سبب عدم توانايي در نگه داشتن نعوذ و حفظ آن و لذت نبردن تمام و كمال در حين برقراري رابطه جنسي تعريف مي شود. در خانم ها هم اين اختلال همرا با كاهش ميزان ترشح مايع روان كننده براي ادامه نزديكي مي باشد.

ملاحظات :

ضعف جنسي موقتي به طور تقريبي در حدود 50% از مردان اتفاق مي افتد و ضعف جنسي مزمن از هر 8 نفر يك نفر را به خود مبتلا مي سازد كه اين نوع اختلالات با بالا رفتن سن در آقايون افزايش پيدا مي كند. در امريكا بين 20 تا 30 ميليون مرد به اين بيماري مبتلا مي باشند. در حدود 52 درصد از آقايون بين 40 تا 70 سال هم حدود متفاوتي از كم كاري و يا عدم توانايي در حفظ نعوذ را شاهد هستند.

ضعف جنسي را مي توان در دو گروه اوليه و ثانويه طبقه بندي نمود. آقايوني كه داراي ضعف جنسي اوليه مي باشند، هيچ گاه آنقدر نعوذ نمي شوند كه بتوانند رابطه جنسي برقرار كنند. در ضعف جنسي نوع دوم، حالت نعوذ پس از يك دوره نرمال از بين مي رود. اين امر به طور مكرر اتفاق مي افتد بجز مواقعي كه بيماري و يا جراحت خاصي صورت بپذيرد.

راه درمان ضعف جنسي نوع دوم قدري راحت تر است چراكه بيمارن قبلاً تجربه عملكرد عادي آلت را داشته اند.

براي نعوذ چند فاكتور مورد نياز است:

ايجاد علاقه و تمايل ذهني

عملكرد نرمال هورمون ها از جمله غده هيپوفيز

تستسترون كافي

ذخيره غني خوني در آلت

انزال زودرس (زمانيكه ارگاسم خيلي پيش از موقع نرمال حاصل مي شود) چيزي جداي ضعف جنسي است و زوجين براي درمان اين بيماري بايد با پزشك متخصص مشورت كنند.

ناباروري در آقايون نيز جداي مقوله ضعف جنسي است. مردي كه نمي تواند حالت نعوذ را حفظ كند، ممكن است هيچ مشكلي در بارور كردن همسر خود نداشته باشد. مرد نابارور مي تواند به راحتي يك نزديكي كاملاً طبيعي داشته باشد، اما نمي تواند همسر خود را بارور كند.

علائم

در خانم ها يا آقايون :

كمبود علاقه به برقراري رابطه جنسي

عدم توانايي در ايجاد حس برانگيختگي

احساس درد به هنگام برانگيختگي(كه در خانم ها شايع تر است)

ناباروري

در آقايون :

عدم توانايي در نعوذ

عدم توانايي در حفط نعوذ براي برقراري رابطه جنسي

تاخير در انزال و يا عدم وجود انزال عليرغم وجود محرك هاي كافي

عدم توانايي در كنترل و زمانبندي انزال

در خانم ها :

ناتوانايي در آزاد كردن عضلات واژينال به منظور پذيرش آميزش

كمبود ميزان ترشحات روان كننده قبل و در حين برقراري رابطه جنسي

ناتواني در رسيدن به اوج لذت جنسي زنانه

دلايل :

اين بيماري مي تواند از آغاز و يا پس از تجربه ي دوره اي معين در فرد ايجاد شود. ممكن است به مرور زمان بر شدت آن افزوده شود و يا ممكن است به طور ناگهاني ايجاد شده و خود را به شكل ضعف كلي و يا جزئي جنسي نشان دهد. دلايل بيماري مي تواند عوامل مختلف جسمي، رواني و يا هر دو باشد.

فاكتورهاي احساسي برون فردي (مشكلات زناشويي، عدم وجود اعتماد ميان دو طرف) و يا درون فردي (مانند افسردگي، احساس ترس و گناه، وجود آسيب هاي جنسي در گذشته و غيره) باشد.

دلايل جسماني هم مي تواند شامل مواردي از قبيل مصرف مواد مخدر (نظير: الكل، نيكوتين، ناركتين، قرص هاي روان گردان) و داروهاي ضد افسردگي، آنتي هيستامين و ساير داروها باشد. پروستات، جراحي عروق، وجود مشكل در سيستم تنفسي، اختلال غدد مترشحه ماند تيروئيد و غدد فوق كليوي، اختلالات عصبي كه به دليل آسيب هاي گذشته ايجاد شده باشند (مانند آسيب ستون مهره ها و نخاع) و بيماري هايي نظير ديابت، تصلب بافت ها، تومور و گاهي سفليس و كمبود هورمونهايي ماند تستسترون و آندروژن از جمله ساير دلايل بروز اين بيماري قلمداد مي شوند.

ضعف جنسي را معمولاً مي توان در 4 گروه متفاوت طبقه بندي نمود: اختلال در اميال جنسي، اختلال در نعوذ، اختلال در ارگاسم و اختلال درد جنسي.

اختلال در تمايل جنسي و يا كاهش شهوت به واسطه كاهش ميزان تستسترون و يا آندروژن به وجود مي آيد. ساير موارد مي توانند شامل عوامل ذيل باشند: افزايش سن، خستگي، تحت درمان بودن، حاملگي، و يا موارد رواني مانند افسردگي و اضطراب اشاره كرد.

دلايل رايج ضعف جنسي

استفاده از داروهاي خاص به ويژه داروهاي ضد افسردگي

استعمال دخانيات

فشارخون بالا

اختلالات هورموني كه به واسطه بيماري هايي نظير ديابت، زخم كبد، كه بيشتر در الكلي ها بوجود مي آيد.

مشكلاتي در مورد گردش خون، تصلب شرائين، كم خوني و جراحي هاي عروقي

مشكلات عصب شناختي از جمله وجود بيماري هاي مختلف، آسيب هاي بدني، جراحت

مشكلات مربوط به دستگاه ادراري از جمله درآودن پروستات و يا پرتودرماني

كاشت آلت و يا جايگزين سازي آن كه به طور مناسب واكنش نشان ندهد

افسردگي، اضطراب، خستگي، استرس، ترس، شكست

داروهاي روان گردان، الكل

مشكلات رواني قديمي

اختلال در ارگاسم كه مي تواند هم خانم ها و هم آقايون را تحت تاثير قرار دهد، به اين شكل است كه ارگاسم يا اصلا وجود ندارد و يا در آن تاخير زيادي ديده مي شود. اختلال درد هم در خانم ها خيلي بيش از آقايون شايع مي باشد و با نام مقاربت دردناك شناخته مي شود. واژينيسم كه همان گرفتگي عضلات واژن مي باشد، نوعي اسپاسم ناخاسته است مي تواند از وجود نزديكي ممانعت اجاد كند. مقاربت دردناك نيز به دليل عدم وجود ترشح روان كننده به ميزان كافي در خانم ها ايجاد شود كه دليلش شير دهي، استفاده از ژل ها و كرم هاي ضد بارداري و ضد پيري، و يا ترس و اضطراب است. گرفتگي عضلات مهبل مي تواند به دليل جراحات جنسي مانند تجاوز، زنا و ارتباط جنسي نامشروع ايجاد شود.

ضعف جنسي در سال هاي جواني بيش از هر زمان هاي ديگري شيوع پيدا مي كند و بيشتر ميان افراد بيست تا سي ساله رواج دارد. بيماري به تريج با افزيش سن از ميان رفته و مجدداً در سنين سالخوردگي بروز مي كند.

ريسك ابتلا به بيماري در برخي شرايط خاص مانند وجود بيماري ديابت، اختلال وابسته به انحطاط سلول هاي عصبي، بيماري هاي رواني مزمن، استفاده از الكل، مواد مخدر، عدم توانايي در خفظ ارتباط طولاني مدت، ناهماهنگي مزمن با شريك جنسي فعلي از جمله آنها مي باشد.

پيشگيري:

والدين بايد بدانند كه از همان آغاز بايد در مورد مسائل جنسي با كودكان خود دقيق و صادق برخورد كنند. اين امر سبب مي شود كه آنها در بزرگسالي دچار مشكلاتي نظير اضطراب و عادات ناپسند احساسي نشوند.

به هر روي پيش از استفاده از هر گونه درماني چه خودتان قرص ها را تجويز كنيد و چه به پزشك مراجعه كرده و از او كمك بگيريد، بايد دستورالعمل و اثرات جانبي دارو را به دقت مطالعه كنيد. بايد توجه داشته باشيد كه محدود كردن و قطع مصرف مواد مخدر، دخانيات و الكل به تقويت قواي جنسي كمك چشمگيري مي كنند.

همچنين زوج هايي كه ارتباط خوبي با هم دارند و در مورد مسائل مختلف با هم به بحث و گفتگو مي نشينند، شانس بيشتري در غلبه به اين بيماري دارند.

افرادي هم كه قبلاً تجربه آسيب هاي جنسي را در زندگي خود داشته اند، بايد پيش از برقراري رابطه، در كلاس هاي گروهي و فردي مشاوره خانواده شركت كنند تا بتوانند با كساني كه به دلخواه خود انتخاب مي كنند، رابطه جنسي برقرار كرده و از اين رابطه لذت ببرند.

درمان :

به هر حال پزشكان شيوه هاي درماني متفاوتي را براي از بين بردن اين بيماري در نظر دارند كه بسته به آزمايش هاي گوناگون و شدت بيماري انواع مختلف آنرا تجويز ميكنند. در اين ميان بيمار وظيفه دارد كه تاريخچه كلي بيماري خود را براي پزشك خود شرح داده و هم خانم و هم آقا مورد معاينه پزشك قرار بگيرند.

نوع درمان بر اساس دليل ايجاد ضعف جنسي معين مي گردد. دلايل ارگانيك كه قابل معاينه مي باشند، هم از طريق دارو و هم از طريق جراحي قابل درمان مي باشند. از جمله دارو هايي كه اثر بسزايي دارند مي توان به وياگرا اشاره كرد. اين دارو جريان خون را در رگ ها افزايش مي دهد و سبب مي شود كه خوني كه در آلت جريان دارد نيز چرخه تند تري را پيدا كند. آقايوني كه از داروي هاي قلب استفاده مي كنند و يا مبتلا به بيماري هايي در زمينه تصلب شرائين هستند بايد در مصرف اين دارو احتياط كرده و قبل از مصرف حتماً با پزشك خود مشورت كنند. كمبود تستسترون و استروژن نيز با قرص ها و كرم هاي موضعي قابل درمان مي باشند.

تحريك ذهني و ساير شيوه هاي تمركز رواني نيز مي توانند اثر بسزايي در پروسه تسريع درمان ضعف جنسي بر روي بيماران داشته باشند.

برخي از زوجين نيز بايد با هم در كلاس هاي مشاوره شركت كنند تا به مشكل اصلي خود پي ببرند. براي از ميان برداشتن اضطراب، ترس، استرس و تمايل به بازداري احساسات نيز با چند جلسه مشاوره قابل حل خواهد بود. برخي از انواع ضعف هاي جنسي نيز با دارو و يا جراحي قابل حل نمي باشند. البته مصرف داروهاي مختلف مي توانند تا حدودي به افراد كمك كرده و ضعف آنها را بهبود بخشد. در برخي موارد نادر ضعف جسماني سبب ايجاد ناباروري در مردان و نازايي در خانمها مي شود.

ضعف جنسي كه به دليل ترس از ابتلا به بيماري هاي ناخواسته جنسي ايجاد ميشود بايد از مواد محافظ در رابطه جنسي استفاده شود. در اين موارد استفاده از مشروبات الكلي به شدت منع مي گردد.

اگر اين مشكل جدي و دائمي باشد بايد حتماً با يك متخصص مشورت كنيد.

ضعف دائمي جنسي مي تواند آستانه اي براي بروز بيماري هاي ديگر نظير افسردگي باشد. همچنين مشكلاتي را ميان زوجين بوجود آورده و سبب جدايي آنها هم ميشود
http://


براي ديدن آگهي هاي کل ايران اينجا را کليک کنيد

براي مشاهده آگهي هاي استان مورد نظر خود اينجا را کليک کنيد

امروز 
پنجشنبه 8/4/1396

ورود اعضاء
ثبت نام
درج آگهي
ويرايش آگهي

اين سايت را به دوستان معرفي کنيد
ايميل شما :
ايميل دوستان :

صفحه اصلی 
آگهی های کل ایران  

لوازم
املاک و مستغلات
وسائط نقلیه موتوری
بهداشت، درمان، زیبایی
انواع آموزش ها
کامپیوتر و اینترنت
موبایل و تلفن
چاپ و تبلیغات
حمل و نقل و کرایه
انواع وام و ضامن
خدمات ساختمانی
خدمات منزل و محل کار
خدمات مسافرتی
خدمات مجالس
خدمات مالی و اداری، وکالت
خدمات بازرگانی
بورس و سهام
خدمات و نیاز صنعت
بازار کار و استخدام
کشاورزی و دامپروری
شخصی و متفرقه
سایر خدمات و نیازها

فروشگاه های با جایزه 
فروشگاه های اقساطی 
فروشگاه های اینترنتی 
لينکهاي مرتبط 

سايتهاي ايراني 
سايت خود را معرفي کنيد

لطفا نظرات و پيشنهادات خود را در قسمت زير وارد کنيد
 

روزنامه ها
خبرگزاريها
اخبار حوادث
اخبار ورزشي
تصاوير جالب
دانستنيها
لينکهاي مفيد
صدا و سيما
برای درج آگهی ویژه به صورت رایگان اینجا کلیک کنید

جستجو در گوگل :

صفحه اصلی- درج آگهی- تعرفه آگهی- راهنمای سایت- نقشه سایت- قوانین سایت- همکاری با ما- ارسال SMS - تماس با ما- صفحه خانگی  

درج آگهی در این سایت رایگان و مسئولیت آن با اگهی دهنده می باشد.
همشهری گرامی خواهشمند است در کسب اعتبار آگهی دهنده دقت کافی مبذول نمائید. 
به منظور ارائه خدمات بیشتر آگهی های شما در کمترین زمان ممکن بررسی و بعد از تائید در سایت درج می گردد..
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به WWW.3333.IR  می باشد.